شرایط استفاده از وب سایت فروش دکتلون

 

1. مقدمه

2. ویژگی های وب سایت

3. ضوابط استفاده

4. بارگذاری و ذخیره محتوا بر روی وب سایت

5. نحوه رفتار بر روی وب سایت

6. مالکیت فکری

7. محدودیت مسئولیت

8. کنترل محتوای بارگذاری شده توسط کاربر

9. اختلافات

10. اطلاعات کلی

 

1- مقدمه

 1-1- وب سایت به آدرس www.decathloniran.ir قابل دسترسی است و متعلق به دکتلون ایران می باشد.

دکتلون ممکن است در وب سایت به عنوان "دِکتلون" یا "ما" مورد اشاره قرار گیرد.

1-2- شرایط استفاده مندرج ("شرایط استفاده") همراه با سیاست های ما در رابطه با رعایت حریم خصوصی ("سیاست های رعایت حریم خصوصی") اعمال می گردد. سیاست های مذکور در اینجا قابل دسترسی است. بدین وسیله مفروض است که شرایط استفاده مندرج، منحصراً میان دکتلون و هر شخصی که به وب سایت وارد شده و/یا سفارشی را بر روی آن قرار می دهد ("کاربر" یا "شما")، مورد توافق قرار گرفته اند. برای مقاصد شرایط استفاده حاضر، کاربر و دکتلون از این پس مجموعاً به عنوان "طرفین" مورد اشاره قرار خواهند گرفت.

1-3- وب سایت به هیچ عنوان، جزئاً یا کلاً نبایستی برای مقاصد تجاری مورد استفاده قرار گیرد.

1-4- اصطلاحات "استفاده"، "استفاده شده" و "درحال استفاده"، فارغ از ابزار اتصال (کامپیوتر، تبلت یا تلفن همراه هوشمند)، نوع اتصال (شبکه خصوصی مجازی، اتصال به شخص ثالث یا وای-فای عمومی) مورد استفاده به منظور دسترسی به وب سایت و همچنین محل اتصال (ایران یا خارج از کشور)، کلیه معاملات و/یا مرور و جست و جو از طریق وب سایت را شامل می گردد.

1-5- کاربر با تداوم استفاده خود از وب سایت، توافق نموده و می پذیرد که ملزم به رعایت شرایط استفاده حاضر و سیاست های رعایت حریم خصوصی دکتلون می باشد. مستحضرید که این شرایط ممکن است در طول زمان تغییر کنند. بدین ترتیب، شرایط استفاده قابل اعمال در زمان استفاده از وب سایت، الزام آور تلقی می شوند.

 

2- ویژگی های وب سایت

2-1- وب سایت امکانات زیر را در اختیار کاربر قرار می دهد:

            2-1-1- جست و جو و یافتن کالاها و خدمات (مجموعاً به عنوان "محصولات") دکتلون ؛

            2-1-2- انجام خرید آنلاین؛

            2-1-3- انتشار نظرات خود در خصوص محصولات خریداری شده از دکتلون ؛

            2-1-4- انتشار عکس و/یا فیلم مرتبط با محصولات خریداری شده از دکتلون که مطابق با قواعد آمره و سیایت های عمومی جمهوری اسلامی ایران باشد؛

            2-1-5- مشارکت در بازی ها و مسابقات مختلفی که دکتلون ارائه و برگزار می نماید.

2-2- لیست مندرج در فوق تنها به منظور اطلاع رسانی فراهم شده است و دکتلون حق افزودن یا کاستن از ویژگی های وب سایت را به صورت موقت یا دائم و بدون رضایت کاربر، برای خود محفوظ نگه می دارد.

 

3- ضوابط استفاده

3-1- وب سایت برای مشتریان بزرگسال ایرانی طراحی و اجرا شده است. خردسالان در صورتی که خواهان مرور و جست و جو در وب سایت و/یا خرید از آن باشند، بایستی با کمک والدین یا سرپرستان قانونی خود اقدام نمایند. دکتلون و/یا گروه دکتلون در قبال استفاده نادرست یا نامناسب از وب سایت هیچ مسئولیتی برعهده نخواهد داشت.

3-2- دسترسی به ویژگی های وب سایت به نحو مندرج در بند 2، ممکن است مشروط به ایجاد حساب کاربری و افشای اطلاعات خصوصی کاربر باشد. چنانچه به عنوان کاربر وب سایت خواهان ثبت نام باشید، بایستی اطلاعات شخصی خود را، از جمله موارد زیر، در اختیار ما قرار دهید. با این حال، اطلاعات مذکور الزاماً محدود به موارد ذیل نخواهد بود:

            3-2-1- نام و نام خانوادگی؛

            3-2-2- آدرس ایمیل؛

            3-2-3- نشانی؛

            3-2-4- جنسیت؛

            3-2-5- شماره تلفن همراه

            3-2-6- تاریخ تولد.

3-3- کاربر بدین وسیله موافقت می نماید که اطلاعات هویتی خود که در اختیار وب سایت قرار می دهد، دقیق، کامل و به روز بوده و اطلاعات شخص ثالثی را به جای اطلاعات خود اعلام نمی نماید. چنانچه اطلاعات شخص ثالثی را وارد کرده یا اطلاعات خود را به صورت غلط اعلام کنید، دکتلون حق تعلیق یا حذف حساب کاربری شما را برای خود محفوظ نگه می دارد.

3-4- به منظور آشنایی با چگونگی مدیریت و حفاظت از داده های شخصی خود توسط دکتلون (که شامل اطلاعات شخصی شما و به معنای مذکور در قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات مصوب 6/11/1387 می باشد می باشد)، لطفا به سیاست های حفاظت از حریم خصوصی دکتلون مراجعه نمایید.

 

4- بارگذاری و ذخیره محتوا بر روی وب سایت

4-1- وب سایت ممکن است به منظور تسهیل تعامل میان کاربران، برخی سرویس های بارگذاری محتوا بر روی وب سایت را در اختیار کاربران قرار دهد. "محتوا" در اینجا به معنای هرچیزی است که در هر زمان توسط کاربر بر روی وب سایت بارگذاری می شود، مانند متن، دیدگاه، عکس، تصویر، فیلم یا هر فایل و مطلب دیگری فارغ از محتوا یا فرمت آن که مطابق با قواعد آمره و سیاست های عمومی جمهوری اسلامی ایران باشد.

4-2- کاربر مسئول هرگونه پیش‌آمدی است که ممکن است به نام وی یا از پایانه کامپیوتری او اتفاق بیفتد. کاربر همچنین متعهد می گردد که چنانچه دلیلی مبنی بر شناسایی نام کاربری یا آدرس ایمیل خود توسط شخص غیرمجازی داشته باشد، دکتلون را سریعاً از موضوع مطلع نماید. دکتلون در قبال هرگونه دعوای ناشی از استفاده ی داده های شخصی یک کاربر توسط اشخاص ثالث غیرمجاز، هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.

 

5- نحوه رفتار بر روی وب سایت

5-1- کاربر می پذیرد که به هنگام استفاده از وب سایت، از اقدامات زیر خودداری نماید:

            5-1-1- ارتکاب هرگونه عمل غیرقانونی یا نقض هرگونه قانون، مقرره یا دستورالعمل؛

            5-1-2- حذف یا جمع آوری اطلاعات شخصی دیگر کاربران وب سایت به هر طریق و به هر وسیله ای که باشد؛

            5-1-3- بازیابی، ذخیره سازی یا از میان بردن محتوای اشخاص ثالث به هر هدفی، مگر آنکه مطابق بند 6 ذیل انجام شده باشد؛

            5-1-4- بارگذاری محتوایی که موجب طرح هرگونه دعاوی نقض حقوق، تجاوز به حریم خصوصی یا حقوق مرتبط با شخصیت اشخاص یا نقض منافع هر شخص ثالث گردد یا به طور کلی موجب طرح هرگونه دعوا بشود.

            5-1-5- ذخیره سازی، پخش یا انتشار هرگونه ناسزا و محتوای افترا آمیز، غیرقانونی، زیان بار، توهین آمیز، تجدیدنظرطلبانه، یا هرچه که ممکن است حقوق مالکیت فکری، حقوق اختصاصی یا حریم خصوصی اشخاص ثالث را نقض نماید.

            5-1-6- ذخیره سازی، توزیع یا انتشار هرگونه اطلاعاتی که مستقیماً یا غیرمستقیم دربردارنده دیدگاه های سیاسی، فلسفی، مذهبی، یا مرتبط با عضویت کاربر در اتحادیه های صنفی، وضعیت سلامت وی یا تمایلات و گرایش‌های جنسی او باشد؛

            5-1-7- افزودن محتوا به حساب اشخاص ثالث؛

            5-1-8- جعل هویت اشخاص ثالث و/یا در اختیار قرار دادن هرگونه اطلاعات شخصی اشخاص ثالث و ...

            5-1-9- ذخیره سازی، توزیع یا انتشار هرگونه مطلبی که مسقیماً یا غیرمستقیم، منافع دکتلان و/یا گروه دکتلون را خدشه دار نماید.

5-2- به طور کلی، کاربر موافقت می نماید که از هرگونه رفتار یا اقدامی که ممکن است مخالف با ارزش های دکتلون و/یا گروه دکتلون باشد، خودداری نماید.

5-4-4- چنانچه تعویض به دلیل سایز و موارد مشابه باشد و در تحویل سایز و مدل مطابق با فاکتور، قصوری از جانب دکتلون ایران صورت نگرفته باشد، دکتلون ایران مسوولیتی در برابر تعویض و یا مرجوع کالا به انبار را عهده دار نمی‌باشد. تعویض و یا مرجوع کالا تنها در صورتی انجام می‌گردد که سایز/رنگ و یا محصول مغایر با فاکتور مشتری ارسال گردیده باشد.

 

6- مالکیت معنوی

6-1- محتوای بارگذاری شده بر روی وب سایت

محتوای بارگذاری شده بر روی وب سایت مشمول حقوق مالکانه حمایت شده تحت قوانین حمایت از مالکیت فکری، شامل کپی رایت، طراحی ها، علائم تجاری، دامنه اینترنتی، حق اختراع، اطلاعات عملی (know-how)، حقوق مربوط به نرم افزارهای رایانه ای یا پایگاه های داده، می باشند. دکتلون ، گروه دکتلون و شرکای ایشان حقوق مالکانه خود (و سایر حقوق وابسته دیگر) را بر کلیه مطالب منتشره بر روی وب سایت، برای خود محفوظ نگه می دارند.

6-2- محتوای بارگذاری شده توسط کاربران

            6-2-1- هرگونه محتوای برگذاری شده توسط شما بر روی وب سایت ممکن است موضوع حقوق مالکانه، حقوق مالکیت فکری، حق بر تصویر یا سایر حقوق قرار گیرد. چنین محتوایی تحت مالکیت کاربر باقی می ماند، با این حال، کاربر بدین وسیله به دکتلون و گروه دکتلون اجازه غیرانحصاری، جهان‌شمول، دائمی، بدون حق الامتیاز، پرداخت شده و غیرقابل رجوع می دهد تا از محتوای مذکور در راستای اهداف این اجازه به نحو مندرج در سند حاضر، استفاده نمایند، آن ها را انتشار داده یا به نمایش گذارند، بازتولید، اصلاح و یا ویرایش نمایند، مجدداً واگذار کرده یا هرگونه استفاده دیگری از آن ها به عمل آورند. کاربران، از جمله از طریق سرویس "به اشتراک گذاری تصاویر"، مجاز به انتشار محتوا بر روی وب سایت هستند، و می پذیرند که مطالب مذکور به نحو رایگان توسط عموم قابل دسترسی و بارگیری می باشند. کاربران همچنین می پذیرند که مطالب مذکور ممکن است توسط دکتلون و/یا گروه دکتلون برای مقاصد تبلیغاتی و/یا سایر اشکال ارتباطات مورد استفاده قرار گیرد.

            6-2-2- شما پذیرفته و تصدیق و تضمین می نمایید که تمامی حقوق و مجوزهای لازم به منظور انتشار مطالبی که بر روی وب سایت قرار می دهید را دارا هستید. کاربران با انتشار مطالب مذکور بر روی وب سایت، مسئولیت احتمالی ناشی از انتشار آن ها را به معنای مذکور در قانون، می پذیرند.

            6-2-3- چنانچه هرگونه مطلبی خلاف بند 6-1-5 فوق بارگذاری نمایید، دکتلون مطابق با بند 8 ذیل، بلافاصله به حساب کاربری شما خاتمه خواهد داد.

            6-2-4- با بارگذاری هرگونه محتوا بر روی وب سایت، می پذیرید که نام شما ممکن است گاه گاه همراه با محتوای مذکور درج گردد یا نمایش داده شود.

            6-2-5- کاربران با انتشار مطالب بر روی وب سایت می پذیرند که چنین مطالبی به طور خودکار قابل دسترسی بر روی اینترنت، شامل صفحات وب سایت ها و/یا وبلاگ ها و/یا صفحات وب، شامل صفحات اینترنتی و وب سایت شبکه اجتماعی گروه دکتلون خواهند بود.

 

7- محدودیت مسئولیت

7-1- محدودیت مسئولیت دکتلون و گروه دکتلون

            7-1-1- دسترسی به وب سایت و استفاده از آن با ریسک و خطرپذیری صِرف کاربر می باشد. کاربر با استفاده از وب سایت می پذیرد که وب سایت ممکن است گاه گاه لینک هایی را به دیگر وب سایت ها ("لینک های ثالث") درج نماید. کاربران می پذیرند که با کلیک کردن بر روی چنین لینک هایی، دکتلون و/یا گروه دکتلون نمی توانند محتوا و مطالب آن ها را تضمین نمایند. بدین ترتیب، می پذیرید که دسترسی به لینک های مذکور با مسئولیت خودتان خواهد بود. بنابراین، دکتلون و/یا گروه دکتلون در قبال هرگونه ضرر و زیان ناشی از دسترسی به دیگر وب سایت ها و استفاده از آن ها و مطالب مندرج در آن ها از طریق وب سایت خود، مسئولیتی نخواهد داشت.

            7-1-2- کاربر بدین وسیله می پذیرد و متوجه است که دکتلون و/یا گروه دکتلون ممکن است گاه گاه دسترسی به وب سایت را به دلایل فنی از جمله نگه داری، موقتاً تعلیق نماید. بدین ترتیب، می پذیرید که چنین وقفه هایی ممکن است بعضاً رخ دهند و حق طرح هرگونه ادعا در این خصوص را از خود سلب و اسقاط می نمایید.

            7-1-3- کاربر بدین وسیله ویژگی ها و محدودیت های ذاتی اینترنت، شامل تکنولوژی های مربوط به زمان پاسخ، عملکرد فنی، خطر وقفه و به طور کلی هر گونه ریسک مرتبط با انتقال داده را می پذیرد. بدین ترتیب، دکتلون و/یا گروه دکتلون در قبال موارد ذیل مسئولیتی نخواهد داشت:

                        7-1-3-1- اطلاعات موجود بر روی وب سایت که توسط دکتلون و/یا گروه دکتلون بارگذاری نشده باشند؛

                        7-1-3-2- هرگونه اختلال در شبکه که ممکن است از کارکرد درست وب سایت ممانعت نماید؛

                        7-1-3-3- فقدان هرگونه داده؛

                        7-1-3-4- هرگونه اختلال نرم افزاری؛

                        7-1-3-5- عواقب ناشی از هرگونه ویروس کامپیوتری، اشکال کامپیوتری و نرم افزاری، اختلال یا قطع سرویس، و

                        7-1-3-6- هرگونه خسارت و زیان به کامپیوتر کاربر.

7-2- دکتلون همچنین در خصوص هرگونه محتوای ویرایش شده یا دستکاری شده توسط اشخاص ثالث، من جمله سایر کاربران، مسئولیتی نخواهد داشت. دکتلون هرگونه مطلب و محتوای غیرقانونی و/یا غیرمجاز را بدون اخطار قبلی یا بعدی به کاربر حذف خواهد نمود.

7-3- دکتلون ملزم به اعمال کنترل یا بررسی قبلی در خصوص کیفیت، امنیت، درستی یا دقیق بودن مطالب و محتوای بارگذاری شده توسط کاربران نمی باشد.

            7-4-1- هرگونه خسارت در رابطه با ایراد ضرر و زیان ناشی از عواقب استفاده از وب سایت، ویروس های دریافتی توسط کاربر از طریق وب سایت یا ناتوانی دکتلون در فراهم کردن وب سایت مطابق با مندرجات حاضر؛ یا

            7-4-2- هرگونه ضرر و زیان اقتصادی، هرگونه زیان غیرمستقیم، خاص یا تعاقبی (شامل مفقودی داده ها، حسن نیت یا شهرت یا هرگونه ضرر و زیان ناشی از عدم برآورده شدن انتظارات) ناشی از استفاده کاربر از وب سایت یا از طریق هرگونه ویروس؛ یا

            7-4-3- هرگونه ناتوانی دی کتلون در ایفای تعهدات خود یا ناتوانی ایفای این تعهدات به نحو صحیح که ناشی از وقوع اتفاقاتی خارج از کنترل متعارف دکتلون بوده و ما را ناتوان از ایفا یا ایفای صحیح تعهدات مذکور نماید (شامل اعتصاب، دعاوی و اختلافات کار، قوه قاهره، جنگ، شورش، دعاوی حقوقی، اقدامات مخرب یا زیان بار، متابعت از هرگونه قانون، قاعده، مقرره، دستورالعمل و آیین نامه دولتی، هرگونه فعل یا ترک فعل هریک از مقامات دولتی یا سایر مقامات صالح، حادثه، اختلال در سرویس ها یا تجهیزات، شامل در دسترس نبودن سرویس های ارتباطی، خطوط یا دیگر تجهیزات اشخاص ثالث، ناتوانی عرضه کنندگان شخص ثالث در ایفای تعهدات خود، آتش، سیل یا طوفان).

            7-4-4- هریک از مفاد این بند جداگانه معتبر می باشد. چنانچه هر بخشی از آن توسط دادگاه صالح و به علل مختف قانونی، باطل و غیرقابل اجرا اعلام شود، سایر بخش ها به قوت و اعتبار خود باقی خواهند ماند و همچنان قابلیت اجرایی خواهند داشت.

7-5- جبران زیان توسط کاربر

            7-5-1- کاربر بدین وسیله موافقت می نماید که با استفاده از وب سایت، متعهد به جبران هرگونه ضرر و زیان، خسارت و سایر هزینه های ناشی (مستقیماً یا غیرمستقیم) از موارد ذیل بوده و در خصوص آن ها حق طرح یا اقامه هیچ گونه ادعا یا دعوای مطالبه ضرر و زیان علیه دکتلون و/یا گروه دکتلون نخواهد داشت:

                        7-5-1-1- هرگونه ادعای مربوط به هرگونه مطالب و محتوای بارگذاری شده توسط کاربر بر روی وب سایت؛

                        7-5-1-2- هرگونه فعالیت یا مشارکت در وب سایت توسط کاربر که مخالف مندرجات شرایط استفاده و/یا سیاست های رعایت حریم خصوصی باشد، شامل فعالیت هایی که ذاتاً فریبکارانه باشند، و

                        7-5-1-3- هرگونه نقض مندرجات شرایط استفاده که مشخصاً در اینجا ذکر نشده باشد.

7-5-2- دکتلون بدین وسیله به کاربران خود هشدار داده و یادآوری می نماید که مطالب منتشره توسط ایشان بر روی وب سایت بایستی مطابق ارزش های اخلاقی ورزش و ارزش های اخلاقی مورد احترام گروه دکتلون باشد.

 

 

8- کنترل محتوای بارگذاری شده توسط کاربر

8-1- دکتلون می تواند به دلایل فنی یا درصورت نقض هریک از مندرجات شرایط استفاده حاضر توسط کاربر، با صلاحدید انحصاری خود، به ثبت نام وی خاتمه داده و/یا حساب کاربری و/یا هرگونه مطلب، محتوا و اطلاعات منتشره توسط وی بر روی وب سایت را حذف نماید و از استفاده و/یا دسترسی او به وب سایت ممانعت به عمل آورد. موارد مذکور ممکن است بلافاصله در هر زمان و بدون اخطار یا هشدار قبلی انجام شوند.

8-2- شما می توانید محتوا و مطالب بارگذاری شده خود بر روی وب سایت را حذف نمایید. برای اینکار بایستی تقاضای خود را برای حذف این مطالب از طریق ایمیل به آدرس info@decathloniran.irارسال نمایید. اطلاعات مربوط به این مطالب بایستی همراه با درخواست ارسال شوند. برای حذف مطالب منتشرشده از طریق سرویس "به اشتراک گذاری تصاویر"، ارائه اطلاعات زیر ضروری است: نام، آدرس، آدرس ایمیل استفاده شده به هنگام بارگذاری مطلب و سال بارگذاری آن. دکتلون تضمین نمی کند که حذف محتوا و مطلب از روی وب سایت همچنین منجر به حذف دائمی آن از تمامی دیگر سرورها و یا از ارتباطات تبلیغاتی موجود خواهد شد.

8-3- هر درخواست قانونی در این راستا به سرعت توسط دکتلون بررسی و پردازش خواهد شد، با این حال دکتلون نمی تواند حذف بلافاصله دسترسی به محتوای درخواست شده را تضمین نماید و کاربر بدین وسیله موافقت می نماید که دکتلون هیچگونه مسئولیتی در این خصوص متحمل نخواهد شد، به ویژه در مواردی که به علت نیاز به وقت، محدودیت های فنی یا فیزیکی، پاسخ به درخواست مذکور عملاً غیرممکن بوده و یا محتوا توسط اشخاص ثالث برداشته و استفاده شده باشد.

 

9- اختلافات

9-1- هرگونه اختلاف ناشی از یا مرتبط با شرایط استفاده حاضر و یا تفسیر آن، مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران به عمل خواهد آمد.

9-2- در صورت بروز هرگونه اختلاف میان کاربر و دکتلون ، کاربر بدین وسیله رضایت می دهد که دادگاه های جمهوری اسلامی ایران بر اختلافات مذکور صلاحیت غیرانحصاری خواهند داشت.

 

10- اطلاعات کلی

اطلاعات و مشخصات دکتلون را در زیر ملاحظه کنید:

            10-1-1- فعالیت اصلی: فعالیت در زمینه های فروش و بازاریابی در خصوص کالاها و تجهیزات و خدمات ورزشی

            10-1-2- آدرس ایمیل رسمی: info@decathloniran.ir

تنظیمات

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم